TOP-dag voor ons team te CX-Hechtel

februari 20, 2018 10:54 am Gepubliceerd door Laat uw gedicht achter

Nog een goede week te gaan en het veldritseizoen is alweer ten einde. Maar onze jeugd en elites hebben er duidelijk nog zin in! Bij de jeugd stonden Julie Brouwers, Lies’l Schevenels & Sterre Vervloet aan de start. Bij de dames elite was het Shana Maes dat de eer van ons Vondelmolen cycling team moest hoog houden. Met een schitterend parcours en een echte zandomloop waar je de beste zandtechnieken en lopersbenen moest bovenhalen om goed uit de verf te komen. De dames elite gingen eerst van start en een 30-tal seconden later de jeugd. Shana vertrok een beetje met de handrem op en reed in de eerste ronde rond op plek 5. Bianca Van Den Hoek & Tessa Zwaenepoel trok meteen de gashendel open en Shana moest al in ronde 2 achtervolgen en volgde op 15sec. Op een vrij korte tijd reed shana het gaatje dicht op dit duo en ging erop en erover, half wedstrijd maakte Bianca een kleine fout in het zand en pakte Shana meteen een 15-tal seconden. Deze seconden werden niet meer of niet minder en Shana moest blijven knokken tot op de meet en pakte zo de overwinning in Hechtel. Onze jeugd ging er ook vol voor! Zo pakte Julie Brouwers de kopstart en reed in de eerste ronden samen met Julie Roelandts weg. Als snel was duidelijk dat Julie Brouwers een superdag had en reed op 1 ronde tijd meteen een 30 seconden weg van haar concurrentes en bouwde elke ronde haar voorsprong uit om zo relax aan de laatste halve ronde te beginnen en solo naar de overwinning te rijden. Julie vertrok dan wel een half minuutje achter de elite, aan de hand van de tijden te zien had ze hier ook haar mannetje kunnen staan en dit oogt mooi voor de toekomst. Uiteraard was het niet enkel Julie aan de start maar ook Lies’l heeft een prachtige cross gereden! Lies’l moest er effe inkomen en schoof elke ronde meer en meer op. zo ging ze de laatste ronde als 4-5de in en pakte in de laatste ronde nog enkele plekken om zo naar een schitterende 3de stek te rijden. Zo stonden er 2 Vondelmolen dames op het podium van onze dames jeugd. Sterre was ook goed weg en kon in de eerste ronde goed mee maar wist al snel dat het moeilijk zal worden. Na ronde 1 had Sterre het wat lastig met de ademhaling en moest wat gas terugnemen. Naar het einde toe kwam Sterre er wel wat door en kon zo nog goed haar wedstrijd eindigen op een 7de stek. Dit was wel een topdagje voor ons team in het Limburgse Hechtel met 2 overwinningen bij de dames elite & jeugd, met een 3de stek erbovenop. Dikke proficiat voor jullie inzet dames!

 

Mvg

 

Het vondelmolen cycling team

Gecategoriseerd in :