Marion Norbert Riberolle versterkt ons team voor de komende 2 veldrit seizoenen!

maart 24, 2018 4:51 pm Gepubliceerd door Laat uw gedicht achter

Marion Norbert Riberolle zal ons team vanaf 1 september 2018 versterken voor de komende 2 seizoenen.

Misschien klinkt de naam bij de meeste nog onbekend maar daar zal snel verandering in komen. Marion is een Fran├žaise van 19 jaar en een opkomend talent in Frankrijk. Marion haar basis ligt niet in het veldrijden maar in de BMX-sport, sinds 1,5 jaar is ze begonnen met veldrijden en reed afgelopen seizoen toch wel opmerkelijke uitslagen. Zo werd ze 3de in de Wereldbeker U23 in Nommay & 2 weken later spurtte ze naar een 8ste plaats op het Wereldkampioenschap in Valkenburg bij de dames U23 categorie. Dit zijn topprestaties dat veldrijden allemaal nog maar in de kinderschoenen staat. We geloven in het potentieel van Marion en wensen haar zeer veel succes in ons team!

Bienvenue Marion!

Gecategoriseerd in :